Як голкіпер збірної України Лунін дебютував за "Леганес" в Кубку Іспанії

Орендований у "Реалу" український голкіпер Андрій Лунін дебютував в складі "Леганеса" в матчі проти "Райо Вальєкано" (2:2) в Кубку Іспанії

Як голкіпер збірної України Лунін дебюту…

Стартові хвилини матчу минули під диктовку "Леганеса" і моментів біля воріт Луніна практично не було. Проте перший же момент завершився голом в ворота українця. Альваро Гарсія з "Райо Вальєкано" після грубої помилки захисника вийшов з гострого кута віч-на-віч з Луніним і пробив над рукою. Особливих шансів врятувати в нашого воротаря не було.

Остаточно зіпсувати дебют українському голкіперу взялися саме одноклубники. Вже за п'ять хвилин після прострілу з флангу Алегрія просто "розстрілював" з п'яти метрів ворота Луніна. Знову без шансів для українця. Цікаво, що в коментарях в соцмережах до онлайну матчу вболівальники не звинувачували в пропущених голах Луніна. Найбільше критики діставалося тренеру Пеллегріно, який, як припускали, вирішив пожертвувати кубковим турніром заради Примери.

Чим Андрій Лунін вразив, так це введенням м'яча з рук. Кілька разів він жбурляв його далеко за центр поля на одноклубників, але ті не часто користалися з цього.

В другому таймі в українця роботи було не багато. Футболісти "Райо Вальєкано" кілька разів пробивали по воротах, але ці "постріли" були аж надто не влучні. Ще кілька разів голкіпер впевнено діяв під час подачі з кутового.

В підсумку перший матч "Леганеса" та "Райо Вальєкано" в Кубку Іспанії завершився внічию 2:2. Матч відповідь - 5 грудня.

"Леганес" - "Райо Вальєкано" 2:2
Голи: Ен-Несірі, 31; Ен-Несірі, 72 - Гарсія, 15; Алегрія, 21.