Як футбольний агент Шаблій "наварив" проблем "Динамо"

Останні кандидатури, яких футбольний агент приводив в клуб, з ганьбою полишають "Динамо"

Depo.
7 березня 2017 08:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Сектор напередодні успішно медогляд в російському клубі "Крилья Совєтов" пройшов вже екс-гравець "Динамо" Артем Громов. Важко сказати зі стовідсотковою ймовірністю, але саме з останніми невдалими трансферами киян появ'язане ім'я футбольного агента Вадима Шаблія.

Олександр Гладкий. Аби завоювати любов динамівських вболівальників, прийшовши з "Шахтаря", гравцеві потрібно "стріляти" дублями у кожному поєдинку. Проте, сталося все прогнозовано і перерозповідати історію сенсу немає. Нуль голів і вояж до Львова! Але прихід Олександра Гладкого призвів і до того, що з команди відправили в Бельгію Лукаша Теодорчика... Але тут вина, мабуть, усіх. І самого футболіста Гладкого, який зважився переходити в стан запеклого ворога, і президента Суркіса, який спокусився на вільного агента. Ну і без сумніву "нашого героя" Вадима Шаблія.

Артем Громов. Та ж ситуація. Єдине, що зрештою і для футболіста, і для агента, все завершилося трансфером на Росію. Знаємо, чули вже... "Футбол поза політикою" або ж, швидше, "гроші не пахнуть".

Радосав Петрович. Ще один вільний агент, який довгий час забирав місце в заявці в молодих динамівців.

Три трансфери впродовж двох років від однієї людини? Хтось вважає, що це мало? Тоді ось ще аргумент!

Євген Хачеріді. В жовтні торік захисник офіційно уклав угоду з агентською компанією Шаблія. Вже взимку - перші наслідки. Звісно, тут однозначно звинувачувати важко, але співпадіння доволі красномовне.

Звісно, спускати усіх собак на Вадима Шаблія не варто. Навряд, чи він зацікавлений в тому, щоб футболіст ганьбився і клуб входив у кризу. Але ж з фактами сперечатися завжди важко...

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор