Як футбольні фанати у Швейцарії незвичним протестом відзначилися

Уболівальники швейцарського клубу "Люцерн" влаштували акцію протесту проти раннього початку гри Кубка Швейцарії проти "Янг Бойз"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Гра мала розпочатися о 6-ій годині вечора за місцевим часом, щоб не перешкодити показу на телебаченні матчів Ліги чемпіонів. Подібні заходи викликали невдоволення у місцевих уболівальників.

Перед початком зустрічі представники фанатського угруповання вийшли на поле, вишикувавшись в ряд. Після цього вони повісили на ворота ланцюг із замком і повернулися на сектор. Уболівальники розгорнули на своєму секторі банер із написом: "Прайм-тайм може почекати".

У результаті початок зустрічі довелося відкласти на декілька хвилин, поки співробітники стадіону намагалися зламати замок.

Гру "Люцерн" - "Янг Бойз" раніше вже переносили на тиждень через масштабний щорічний карнавал, що проходить в Люцерні. У матчі 1/4-ої фіналу Кубка Швейцарії "Люцерн" обіграв "Янг Бойз" з рахунком 4:0.