Як футболісти "Динамо" взяли участь у жорсткій масовій бійці в Італії

Учора в матчі міжнародного турніру "Маджоні-Ріггі", який проходить в Італії, між командами U-17 "Динамо" і "Торіно" (1:1) сталася масова бійка

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. На останній хвилині матчу, який проходив в форматі два тайми по 30 хвилин, гравець "Динамо" Євген Рязанцев зрівняв рахунок.

Під час святкування, за словами старшого тренера "Динамо" U-17 Сергія Беженара, гравці "Торіно" спровокували киян, після чого виникла бійка.

Після конфлікту головний арбітр матчу вилучив з поля лише гравця "Динамо" Владислава Велетня.

Це був другий матч "Динамо" U-17 на турнірі "Маджоні-Ріггі". У першому - кияни перемогли "Фіорентину" (2:0).