ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Фоменко Селезньова і компанію до збірної кликав, а потім передумав

Фоменко ухвалив правильне рішення, не піддавшись на провокації, дослухавшись до думки українських громадян і медіа
Depo.
17 березня 2016 15:56
ФОТО: depo.ua
Як Фоменко Селезньова і компанію до збірної кликав, а потім передумав
Як Фоменко Селезньова і компанію до збірної кликав, а потім передумав

Після того, як українські футболісти почали їхати на Росію під час війни (Пилявський, Міщенко, Селезньов, Бутко та ін.) у багатьох українців в голові засіло питання: Невже їх після цього будуть викликати до збірної України? І дійсно, дивно виходило: Росія анексувала Крим, фінансує війну на Донбасі, воїни гинуть, захищаючи незалежність, а ці хлопці їдуть туди грати у футбол. Бо футбол, як вони кажуть, поза політикою. Абсурд, і думаючі люди розуміли всю абсурдність даного питання.

Після скандального інтерв'ю Євгена Селезньова нашому порталу, стало остаточно зрозуміло, що це питання вже не стільки футбольне, скільки суспільне. 

Також у нас відбулася розмова з Михайлом Фоменком, яка дала зрозуміти, що тренер усвідомлює тиск. Після цього свою думку висловили відомі ультрас, які пообіцяли, що гравці з Росії будуть освистані і негативно сприйняті у збірній. 

Але до останнього моменту було незрозуміло чи викличуть "росіян" до національної команди. ФК "Рубін" на власному сайті повідомляв, що Андрій Пилявський вже отримав запрошення.

Як Фоменко Селезньова і компанію до збірної кликав, а потім передумав - фото 1

Згодом про виклик Бутка повідомив і "Амкар".

Як Фоменко Селезньова і компанію до збірної кликав, а потім передумав - фото 2

Depo.Сектор з власних джерел отримав список гравців, яких хотів викликати Фоменко. Серед них були Бутко, Пилявський, Зінченко - думав лише щодо Селезньова. Після публікації цієї інформації в Інтернет, за нашими даними, тиск на Фоменка посилився з усіх сторін. 

І в останній момент тренер змінив рішення, сформував новий список без "росіян". 

Фоменко, хоч сам цього не розуміє, але зробив правильний вчинок. 

Футбол сьогодні - це політика. Гібридна війна - це дуже складна штука, бо хочеться сказати, що футбол поза політикою, але в голові ти розумієш, що це не так і футболісти з України не мають грати на Росії. А якщо і грають, то шляху до збірної немає. Але ж "футбол поза політикою". Участь наших спортсменів у змаганнях на Росії, заробляння там грошей - це все наслідки гібридної війни.

У такій складній ситуації ухвалено по суті "політичне" рішення. Але воно відповідає умовам гібридної війни. І не потрібно звертати увагу на критику певних спортивних порталів, які увесь цей час писали про те, що Селезньов - красень і кращий за своїх критиків. Банально не треба зважати хоча б тому, що автори таких текстів живуть на Росії. 

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор