Як фани "Полісся" ледь не покалічили петардою гравця "Вереса"

Головною неприємністю 24 туру другої ліги України став інцидент під час матчу "Полісся" та "Вереса", який грався в Новограді-Волинському

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ua-football.com.

Уже в компенсований арбітром час вболівальники номінальних господарів кинули петарду в гравця "Вереса" (в правій частині екрану на відео), якому була потрібна медична допомога. Як видно з відео, хтось із найхоробріших житомирян навіть був готовий вийти на поле, однак його запал швидко вичерпався разом з появою поблизу сектора поліції. Зауважимо, що під час бійки фанатів і поліції на житомирському секторі перебували як мінімум три дитини.

Матч довелося перервати практично на дві хвилини. Уже після відновлення гри правоохоронці забрали кількох особливо буйних в напрямку автозака.

Сам поєдинок завершився перемогою гостей 2:1. Футболісти "Полісся" першим відкрили рахунок, проте не втримали переваги.