Як амбіційний український клуб розтрощив міцних болгар у спарингу

18-го січня "Олександрія" провела перший 2020-го року контрольний поєдинок і перемогла болгарський "Ботев" з рахунком 4:0

Як амбіційний український клуб розтрощив…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт "Олександрії"

"Олександрія" (Україна) – "Ботев" (Болагрія) 4:0

Голи: Устименко, 28; Шастал, 51; Задерака, 66; Лучкевич, 81

"Олександрія" 1-ий тайм: Білик, Мельник, Вантух, Мірошниченко, Шендрик, Гордієнко, Грицук, Алмейда Тейшейра, Протасов, Мишенко,  Устименко.

2-ий тайм: Білик (Рудик 72), Запорожан, Куліш, Задерака, Лучкевич, Дубра, Івахно, Бабогло, Срецьков, Довгий, Шастал.

Матч розпочався швидкими атаками обидвох команд, але до завершальних дій справа не доходила. Першими більш-менш осмислену атаку створили олександрійці на 28-ій хвилині матчу. Після подачі кутового з правого флангу від декількох рикошетів Денис Устименко завершив цю комбінацію 1:0.

У другому таймі вийшли зіграніші та досвідченіші футболісти у складі "Олександрії", і відразу ж на 51-ій хвилині Дмитро Шастал замкнув багатоходівку, яка розпочалась від воріт "Олександрії". На 66-ій хвилині відзначився Максим Задерака, який головою замкнув націлену передачу з лівого флангу. Ну, і на 81-ій хвилині Валерій Лучкевич скористався передачею своїх партнерів і зробив рахунок 4:0.

Завтра, 19-го січня, наша команда зіграє зі ще одним представником вищого дивізіону болгарського футболу – командою "Славія" зі Софії.