Всі голи Романа Яремчука за бельгійський "Гент" у 2018 році

Український форвард бельгійського "Генту" Роман Яремчук у новому році регулярно забиває голи в ворота суперників

Всі голи Романа Яремчука за бельгійський…

Український нападник очолює бомбардирську гонку своєї команди, а "Гент" розташувався на 4-ій сходинці чемпіонату.

Як повідомляв Depo.Сектор раніше, цей гол вже став 5 для українця у 2018-у році. Тож ми підготували підбірку голів українського нападника.

Дебютний гол в у виконанні Яремчука в новому році відбувся в рамках 21-го туру чемпіонату Бельгії. "Гент" впевнено переміг "Локерен" з рахунком 3:0, а українець забив 2-ий гол своєї команди:

Наступний гол Яремчука "народився" вже через три дні у виїзній грі з "Антверпеном". Українець відкрив рахунок в матчі, але "Гент" в цьому поєдинку поїхав додому лише з одним очком. Зустріч завершилась внічию 1:1.

Наступного влучного пострілу від Романа Яремчука довелось чекати півтора місяця. "Гент" розбив "Сент-Труйден"(3:0), а українець забив другий гол своєї команди, пробивши у дальній кут воріт суперника.

Вже через тиждень клуб Яремчука приймав "Мехелен", команди поділили очки (2:2), а наш форвард приніс нічию "Генту". Удар головою не залишив шансів голкіперу.

24-го лютого і наш форвард знову феєрить в чемпіонаті Бельгії. Цього разу гол Яремчука на останніх хвилинах приносить "Генту" важку вольову перемогу над "Бевереном" (1:2). Чудові дії на вістрі атаки роблять з українця супергероя.

У домашньому матчі з "Остенде" Роман Яремчук знову забив. Але гол на 90+3-ій хвилині не допоміг "Генту" зачепитися навіть за нічийний результат, адже господарі поля поступилися з рахунком (3:2).