"Ворскла" розгромила "Інгулець" завдяки красивим голам Тілля

У матчі 10-го туру на стадіоні імені Олексія Бутовського в Полтаві місцева "Ворскла" впевнено обіграла петрівський "Інгулець" – 3:0

"Ворскла" розгромила "Інгулець" завдяки…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Перший тайм закінчився без голів, і здавалося, що гості з Петрового продовжуватимуть давати бій полтавцям.

Однак багато що вирішив гол на 66-ій хвилині – Ранжел після чудового навісу від Степанюка своїм першим голом за "ворсклян" вивів команду вперед – 1:0.

А далі пішли два голи-красені люксембурзького атакувального півзахисника Олів'є Тілля. Він подвоїв перевагу "Ворскли" ударом з льоту, скориставшисб прострілом від Пердути.

А на 84-ій хвилині люксембуржец оформив дубль – цього разу йому м'яч під удар викотив Ранжел, і удар вийшов красивим, прямо в "дев'ятку".

"Ворскла" – "Інгулець" 3:0

Голи: Ранжел, 66; Тілль, 77, 84

"Ворскла": Різник, Тамм, Пердута, Яворський, Чеснаков, Скляр (Пешич, 89), Кане, Тілль, Пуцлін, Ранжел, Степанюк

"Інгулець": Шуст, Ковальов, Поспєлов (Козак, 83), Полегенько, Асмелаш, Шарай, Запорожець, Бартуловіч (Шишка, 83), Бен-Салем, Сітало, Плохотнюк (Стефен, 83)

Попередження: Пуцлін, 33 – Бартуловіч, 20; Шарай, 36

Читайте та дивіться також: "Ворскла" й "Інгулець визначилися зі складами на принципову гру в Полтаві