Вони не повинні сидіти в тюрмі: Екс-лідер збірної Росії - про дебоширів Кокоріна і Мамаєва

Колишній захисник ЦСКА і збірної Росії Василь Березуцький заявив, що підтримує нападника "Зеніту" Олександра Кокоріна і хавбека "Краснодара" Павла Мамаєва

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sport-express.ru.

Він також додав, що футболісти не повинні сидіти в тюрмі, а можливим виходом з ситуації, що склалася є виправні роботи.

"У цій ситуації я за Кокоріна і Мамаєва. Звичайно, цей вчинок не прикрашає їх. Я за те, щоб вони не сиділи в тюрмі. Я взагалі за те, щоб вони чекали свого вироку вдома. Ці люди не є небезпечними, вони не можуть нікуди втекти, тому що їх в принципі легко знайти.

Це огидний вчинок, але вони такі ж плоди цього суспільства, як і люди, які їх оточують.

Я впевнений, що люди не повинні сидіти в тюрмі через цей вчинок. Сподіваюся, на наступному слуханні їх відпустять. В'язниця не робить людину хорошою. Якби вона робила їх хорошими, то питань би не було. Вона зробить їх тільки гіршими. Виправні роботи б дуже здорово допомогли. Вони б попрацювали три місяці, спустилися б з небес на землю, зрозуміли як звичайні люди заробляють на життя і не захотіли більше так робити", - сказав Березуцький в ефірі каналу "Матч Прем'єр".

Нагадаємо, Кокорін і Мамаєв були взяті під варту за участь в двох бійках в центрі Москви. Вони перебувають в СІЗО "Бутирка". Нещодавно суд продовжив арешт футболістам до 8 лютого 2019 року.

Раніше гравці клубу Кадирова підтримали Кокоріна і Мамаєва, яких запроторили в "Бутирку".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор