Визначився чемпіон України з футболу серед аматорів

Визначився переможець чемпіонату України серед аматорів. У фінальному поєдинку, який відбувся в Києві на стадіоні імені Віктора Баннікова

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Footboom.

Автором переможного голу став півзахисник "Вікторії" Володимир Романенко. 33-річний футболіст відзначився класним ударом з-за меж штрафного майданчика, причому зробив це ще на першій хвилині зустрічі.

Зауважимо, що вже у компенсований арбітром час на футбольному полі сталася сутичка між футболістами команд. У підсумку рефері матчу Іван Салаш вилучив трьох футболістів, а також наставника "Таврії-Скіф" Максима Скороходова. Останній залишився вкрай незадоволеним суддівством. Особливо у першому таймі, протягом якого арбітр мав підстави для призначення в ворота "Вікторії" двох 11-метрових штрафних ударів, але не зробив цього.

Відзначимо, що в цьому сезоні "Вікторія" могла оформити своєрідний золотий дубль. Проте, у фіналі Кубка України серед аматорів за сумою двох матчів поступилася "ЛНЗ-Лебедин" (Черкаська область).

"Вікторія" (Миколаївка, Сумська область) – "Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька область) 1:0

Гол: Романенко, 1.