Віктор Скрипник емоційно прокоментував перемогу "Зорі" у Лізі Європи

Головний тренер "Зорі" Віктор Скрипник розповів, за рахунок чого вдалося обіграти АЕК (3:0) у Лізі Європи

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Футбол 1/2/3".

Луганчани покращили гру в обороні.

"Працюємо над грою в обороні. І проти "Ворскли" добре зіграли, і з АЕКом. Провели роботу над помилками. Перший тайм видався важким, треба було витримати, що ми і зробили. Потім заспокоїлися, забили гол. Потім вилучення, суперник почав ризикувати, відкривалися зони. Але в підсумку логічна перемога, що радує, але хотілося б і раніше так грати. Комплімент хлопцям. У нас такий графік: 7 матчів поспіль, вже 6 залишилося. Через 3 дні знову граємо. Розслаблятися немає сенсу.

Пауза через перенесення матчу з "Олімпіком" зіграла нам на руку. Це був час, коли можна озирнутися. У перших трьох матчах ЛЄ нас критикували за гру в обороні. Ми намагаємося все це покращувати. Радий, що це все не пройшло дарма, що не просто так бігали на тренуваннях і робили ту неприємну роботу. А моменти у нас є в будь-якому матчі. Так вийшло, що сьогодні ми забили три м'ячі.

Ключовий епізод – вилучення, хоча вже і було 1:0 (насправді ні: вилучення сталося на 49-й хвилині, а перший гол на 61-й). Хоч і грали в більшості, але все одно в суперниках була якісна команда, якій треба було вигравати обов'язково. Хотіли себе порадувати, що і зробили. Так що так, вилучення – ключовий момент гри.

Суперник почав ризикувати. Вони перебудувалися з 5 захисників на 4. Але і в першому таймі ми намагалися не розкриватися і компактно грати. Зіграли на нуль, треба було витерпіти цей перший натиск. Це вселило в нас впевненість. У минулих матчах ЛЄ ми пропускали вже на перших хвилинах, після чого все розвалювалося.

Будемо боротися за вихід в плей-оф і робити все, що від нас залежить. Але в футболі ти можеш планувати, але все покажуть матчі. Хочеться добре грюкнути дверима. Такі перемоги вселяють впевненість, це хороша таблетка для нас в позитивному сенсі цього слова. Перемога, яка в майбутньому може зіграти нам хорошу роль", — сказав Скрипник.

Дивіться також: Як виглядає турнірна таблиця в групі Ліги Європи після перемоги "Зорі"