Віктор Кашшаї - угорський вбивця "Шахтаря" і збірної України

На 24-й хвилині матчу 4-го туру Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" - "Шахтар" серйозну помилку допустив арбітр Віктор Кашшаї, призначивши пенальті в ворота української команди

Віктор Кашшаї - угорський вбивця "Шахтар…

Як повідомляє Depo.Сектор, угорський рефері, який останнім часом помітно погіршив якість своєї роботи, чомусь вирішив, що захисник "гірників" Микола Матвієнко порушив правила в боротьбі зі Стерлінгом. А насправді нападник "Сіті" зачепився за газон і впав сам - ніхто на ньому не порушував правила.

Після цього пенальті рахунок в матчі став 2:0 на користь "Манчестер Сіті" і гра була практично зроблена.

Цікаво, що це не вперше Кашшаї "вбиває" українські команди. Угорський арбітр не зарахував чистий гол Марко Девіча на 63-й хвилині в поєдинку Євро-2012 Україна - Англія.

Не виключено, що тепер Кашшаї, який на диво вважався одним з найкращих рефері Європи, перестануть призначати на ігри головного клубного турніру континенту.