Фантастичний "Зіна-гол": Як Зінченко феєрив за "Ман Сіті" в матчі Кубка ліги (СТАТИСТИКА)

Вчора ввечері завершився півфінальний матч Кубка ліги, в якому зірковий "Ман Сіті" розтрощив "Бертон" (9:0)

Фантастичний "Зіна-гол": Як Зінченко феє…

Гравець збірної України вийшов у старті "містян" на кубковий поєдинок і не підвів головного тренера команди Хосепа Гвардіоли. Окрім впевненої гри у захисті, Олександр не забував нагадувати про себе і в нападі, відзначившись фантастичним голом на 37-й хвилині поєдинку.

Важливо, що цей м'яч став дебютним для українця в матчах за манчестерський гранд. В цілому, поєдинок проти скромного "Бертона" став легкою прогулянкою для зірок Гвардіоли і забиті голи "посипались" ще у першому таймі, тому надто переоцінювати досягнення Олександра не варто.

Авторитетний сайт whoscored високо оцінив гру Зінченка в матчі Кубка ліги, виставивши фулбеку третю оцінку в матчі (9,13). Максимум отримали лише нападник Жезус, який відзначився "покером" та асистом, а також Ріяд Марез з двома гольовими передачами та голом в активі.