Відомий агент розповів, як допоміг "Динамо" продати Лужного в "Арсенал"

Спортивний агент Володимир Абрамов розповів про свою допомогу в трансфері Олега Лужного з "Динамо" в "Арсенал"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sport-express.ru.

- Валерій Карпін розповідав нам про президента італійського клубу, який під час переговорів відлучався нюхнути кокаїн - повертався в піднесеному настрої. Вам дивні керівники траплялися?

- Кокаїн ніхто нюхати не відбігав. Ось Суркіси зачепили професіоналізмом. Одного разу подзвонив Григорій Михайлович: "Володя, виручай. Продаємо в "Арсенал" Лужного. Англійці зависли - то беруть, то ні. Треба створити ситуацію, ніби на Росії ним цікавляться. Допоможеш? Для мене!"

- Ось це завдання.

- Я все зробив - пішли чутки, що Лужного ось-ось візьмуть або ці, або ті. Суркіс р-раз - і відправив його в "Арсенал"! Мені дзвонить: "Що я винен?" - "Футболку Лужного з останнього матчу". Що ви думаєте? Через два дні футболка була в Москві!

- Навчіть - як створити галас, щоб дійшло до "Арсеналу"?

- Є декілька відомих агентів. Дзвониш їм ніби між іншим: "Лужний потрібен?" - "Ні" - "Як хочеш. Все одно на нього націлилися два клуби, цей і той..."Придумуєш подробиці. Люди замисляться, повторять: "Ні-ні, не треба" - а самі запам'ятають. Все, слух пішов. Через три дні в "Арсеналі" в курсі, - сказав Абрамов.

Читайте також: З'явилось фото нової дружини тренера "Динамо"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор