Від поєдинку "Аталанти" Малиновського залежить дострокове чемпіонство "Інтера"

"Інтер" в гостях здобув перемогу над "Кротоне" (2:0) в матчі 34-го туру чемпіонату Італії

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На 69-й хвилині зустрічі забив хавбек Крістіан Еріксен, а через 21 хвилину остаточний рахунок на табло встановив півзахисник Ашраф Хакімі.

Команда Антоніо Конте розташовується на першому рядку в турнірній таблиці Серії А з 82 очками. "Інтер" у неділю, 2 травня, може достроково стати чемпіоном Італії, якщо "Аталанта" не зможе обіграти "Сассуоло". "Кротоне" з 18 балами посідає 20-й рядок.

Востаннє "Інтер" ставав чемпіоном Італії в сезоні-2009/10.

"Ювентус" (66) втратив математичні шанси на чемпіонство вперше за дев'ять років.