"Вест Хем" – "Астон Вілла": Як Ярмоленко забив гол і став найкращим в матчі АПЛ (СТАТИСТИКА)

Щойно завершився матч 38-го туру англійської Прем'єр-ліги між лондонським "Вест Хемом" та "Астон Віллою" (1:1)

"Вест Хем" – "Астон Вілла": Як Ярмоленко…

Поєдинок завершального туру АПЛ завершився бойовою нічиєю, а наш співвітчизник забив рятівний гол за "молотобійців". Вже традиційно головний тренер лондонців Девід Мойєс довіряє Андрію не надто багато ігрового часу, так сталось і сьогодні. Ярмоленко на старті другого тайму замінив Джаррода Боуена і щедро віддячив за це наставнику.

Українець одразу увійшов в гру, загостривши епізод на 50-й хвилині: його удар заблокували захисники гостей, а на 61-й декілька сантиметрів не вистачило для взяття воріт після виконання штрафного удару.

Все ж український хавбек не залишив поле без забитого м'яча і наприкінці зустрічі не без допомоги рикошету зрівняв рахунок в принциповому поєдинку. Голкіпер гостей Пепе Рейна був безсилий в гольовому епізоді.

Тепер на рахунку Ярмоленка 5 голів і 1 асист в 23 матчах сезону АПЛ.

Статистика Андрія Ярмоленка в матчі проти "Астон Вілли".