Веселий футбол на "Арені Львів": "Чорноморець" у шаленій перестрілці обіграв "Рух"

У матчі 14-го туру УПЛ одеський "Чорноморець" зустрічався з львівським "Рухом" і в дрматичному стилі перемівг – 4:3

Веселий футбол на "Арені Львів": "Чорном…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Це треба було бачити: "Чорноморець" за ходом гри перемагав 3:0, "Рух" героїчно зрівняв – 3:3. Але вирішальний удар у виконанні Юрія Тлумака – 4:3.

На 30-ій хвилині Ванат відкрив рахунок у матчі, добивши м'яч вже у порожні ворота. Через 8 хвилин Авагімян збільшив перевагу одеситів хорошим крученим ударом у дальній кут – м'яч від стійки залетів у сітку.

У другому таймі "рухівець" Борячук не реалізував пенальті, призначене за ударом кулаком воротаря Кучерука в голову Мартинюку. А на 57-ій хвилині Цитаїшвілі красивим ударом у дальній кут довів рахунок до розгромного – 3:0.

Через 10 хвилин Мартинюк зі штрафного відіграв один м'яч. На 71-ій хвилині Федорчук наважився на удар із-за меж штрафного майданчика і забив 2-ий гол "Руху". Той же Федорчук пробив з льоту і за допомогою рикошета від захисника "Чорноморця" зрівняв рахунок – 3:3.

Але крапка в зустрічі за вихованцем львівського футболу Тлумаком, який під час контрактаки отримав м'яч від Михаленка і пробив воротаря Паньківа.

"Чорноморець" – "Рух" 4:3

Голи: Ванат, 30; Авагімян, 38; Цитаїшвілі, 57; Тлумак, 83 – Мартинюк, 67; Федорчук, 71, 79

"Чорноморець": Кучерук, Дубко, Біловар, Кузик, Скорко, Михайленко (Кравченко, 89), Вачиберадзе (Тлумак, 74), Авагімян (Путря, 78), Цитаїшвілі, Ісаєнко (Білошевський, 73), Ванат (Бугай, 78)

"Рух": Паньків, Сич, Федорчук, Білий, Мисик, Карасюк, Альваренга (Де Росаріо, 61), Мартинюк, Таллес, Борячук (Руніч, 61), Лях (Бойчук, 40)

Попередження: Кучерук, 53; Ванат, 64 – Мартинюк, 40; Сич, 42; Мисик, 83

Матч перенесли на "Арену Львів" через майбутній товариський матч між збірними України та Болгарії, який відбудеться 11-го листопада в Одесі на стадіоні "Чорноморець".

Читайте та дивіться також: З'явилися склади на принциповий матч УПЛ між "Чорноморцем" і "Рухом"