ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Вболівальники "Динамо" в матчі з "Шахтарем" кидали на поле банани і мобільні телефони

Президент УПЛ Володимир Генінсон розповів про те, що в матчі "Динамо" і "Шахтаря" вболівальники київського клубу кидали на поле не тільки петарди, а й банани з мобільними телефонами

Depo.
17 липня 2017 13:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Сегодня".

"Як правило, ультрас працюють в контакті з кимось із співробітників арени, і всі їхні "іграшки" потрапляють на стадіон заздалегідь. Ми це все знаємо, але розуміння, як з цим боротися, поки немає.

Крім петард, динамівські ультрас на поле кинули кілька бананів. Але наскільки ми зрозуміли з повторів, їх кинули разом з фаєрами в сторону Степаненка, а не когось із бразильців.

Думаю, в даному випадку динамівські вболівальники просто кидали все, що було під рукою. Після матчу ми навіть знайшли два викинутих на поле мобільні телефони. Ну якщо людям не шкода...

Можу лише сподіватися, що "Динамо" проведе серйозну роботу зі своїми вболівальниками і вже сам клуб прийме рішення, що далі робити з цими людьми. Прикро, що купка неадекватних, яка намагалася зірвати свято, компрометує всіх динамівських уболівальників.

Я не прихильник повернення поліції. Є європейська конвенція, яка повинна була ратифікована найближчим часом в Україні. Вона дасть відповіді на існуючі зараз питання: як з цим боротися і як карати порушників", - підкреслив Генінсон.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор