В Україну чи на Росію: футбольний клуб Мілевського через скандал готовий змінити чемпіонат

Президент брестського "Динамо" Олександр Зайцев укотре зазначив, що його клуб не має наміру виплачувати "Неману" компенсацію за Павла Савицького

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Прессбол. Він заявив, що в разі недопуску до участі в чемпіонаті Білорусі "Динамо" може перейти в першість іншої країни.

"Я свою позицію позначив чітко: нуль рублів нуль копійок, - підкреслив президент клубу, за який грає Артем Мілевський. - Природно, що ми готуємося - і вже готові до того, що нас не допустять. Якщо так станеться, то нехай федерація сама коментує свій самосуд. Наш проект - той рідкісний випадок, коли в білоруський футбол вкладені реальні кошти, ми багато створили і маємо великі плани. Але її все це не хвилює. Отже, складно вести мову про те, що її турбує розвиток футболу".

"Чиновників в Будинку футболу не турбує, що Бресту гряде тисяча років, - додав Зайцев. - Вони позбавляють нас медальних амбіцій, заборонивши трансфери, погрожуючи зняти очки і не видати ліцензію. І, на жаль, абсолютно не враховують, що хтось нарешті готовий вкладати власні кошти не тільки в професійний футбол, а й в дитячий, і в масовий спорт".

"В які ще інстанції готові звертатися? Ми просто перейдемо в чемпіонат іншої країни. Це робота не одного дня. Втім, думаю, до крайніх заходів не дійде. Хоча такі варіанти опрацьовували. Не соромлюся про це говорити. Ми відчайдушно доводимо свою позицію. Але федерації потрібно залишатися в рамках правового поля. І хоча б без порушень регламенту проводити засідання арбітражу, своїх комітетів і так далі", - сказав Зайцев.

Читайте також: Мілевський з "Динамо" виграв Суперкубок Білорусі

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор