В Італії команду дискваліфікували після ганебної поразки

Клуб "Про П'яченца" виключений з числа учасників італійської серії C

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Через великі борги команда пропустила три гри першості, в яких їй були зараховані поразки 0:3. У разі четвертої регламентної поразки вона автоматично була б виключена з турніру. Це змусило керівництво піти на відчайдушний крок: в матчі з "Кунео" на поле вийшли лише сім гравців: шість футболістів до 19 років і один масажист. У другому таймі до них приєднався адміністратор, який забув документи для реєстрації. Капітаном і одночасно головним тренером команди був призначений 19-річний Нікола Сірільяно.

Гру "Про П'яченца" програла з рахунком 0:20, причому до перерви поступалася 0:16. Раніше клуб був оштрафований на 35,5 тисячі євро і позбавлений восьми очок. Зараз же керівники серії C прийняли рішення зарахувати поразку 0:3, яка стала для "Про П'яченци" четвертою.