В Держдумі запропонували перевіряти російських футболістів на наркотики

Депутат Держдуми Віталій Мілонов запропонував віце-прем'єру Росії Ользі Голодець ввести обов'язкове тестування футболістів всіх російських клубів на предмет вживання наркотиків

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на rsport.ria.ru.

Він вважає, що позитивний результат такого тексту стане приводом для припинення трудових відносин між гравцем і клубом.

"Дана ситуація (з Кокоріним і Мамаєвим - прим.) розкрила важливу проблему - спортсмени, які заробляють мільйони грою в російських клубах, вважають, що мають право бути вище закону і мають більше прав, ніж інші громадяни. Крім цього, ряд фахівців висловив думку, що дії футболістів-хуліганів могли бути обумовлені тим, що вони перебували в стані алкогольного або навіть наркотичного сп'яніння.

У зв'язку з цим вважаю за доцільне запропонувати ввести обов'язкове тестування для футболістів всіх російських клубів (всіх дивізіонів) на предмет вживання наркотиків. У разі незаперечного доказу вживання наркотиків спортсменом, це буде приводом для припинення трудових відносин між гравцем і клубом, включаючи членство в національній збірній. Такий тест допоможе звільнити російський футбол від неадекватних і лицемірних спортсменів, якими постали перед країною Кокорін і Мамаєв, зганьбили народний вид спорту, яким є в Росії футбол", - сказав Мілонов.

Нагадаємо, у ФІФА і УЄФА стежать за ситуацією з російським футболістами, які влаштували побоїще в Москві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор