В Бразилії футбольний матч не дограли через 9 червоних карток (ВІДЕО)

Матч чемпіонату бразильського штату Байя між "Віторією" та "Байєю" (1:1) був достроково припинений через велику кількість вилучень

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

До скандальної ситуації призвело провокаційне святкування гола Вінісіусом з "Байї", який реалізував пенальті на 50-й хвилині і зрівняв рахунок у зустрічі.

Через це почалася масова бійка між гравцями команд, за підсумками якої було вилучено вісім гравців - три у "Віторії" і четверо у "Баїі" (двоє з них - з лави запасних).

На 78-й хвилині ще один гравець "Віторії" отримав червону картку, а через хвилину Біспо вибив м'яч і змусив суддю показати йому другу жовту картку і вилучити.

Оскільки на полі в кожній з команд має бути мінімум сім гравців, арбітр завершив матч за 11 хвилин до кінця гри.

Долю матчу далі буде вирішувати Спортивний суд Бразилії, але ймовірно, гостям загрожує технічна поразка з рахунком 0:3.