ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Білорусі українця звинуватили в пияцтві

Керівництво клубу "Белшина" звинуватило українського півзахисника Ярослава Богунова в п'яному дебоші в готелі
Depo.
15 березня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Прессбол.

"Богунов не бере слухавку. Ми намагаємося до нього додзвонитися, щоб отримати роз'яснення, але ... Вважаю, це чиста заказуха. Швидше за все, з боку тих людей, які не дуже раді бачити нас в Бобруйську. Не хочу називати прізвищ - вони самі знають. А Богунов ... Не знаю навіть, що це за слово підібрати. П'яний дебош! Приїхала замдиректора готелю його заспокоювати, адміністратор нашого дубля туди прийшов, але він усіх посилав, руками махав. Таким футболістам в нашому клубі не місце. Однак при цьому я особисто йому написав повідомлення, щоб він приїхав в Бобруйськ - і ми про все домовилися.

У нас була домовленість з доктором в Мінську про те, щоб йому зробити операцію. Травму Богунов отримав на першому зборі - в матчі з "Газ-Метаном". Ми його відправили до Києва, він зробив там МРТ. Сказав, що знову "хрести". Почали вирішувати питання по операції. Наш начальник команди разом з доктором домовилися робити її в клініці в Мінську. Після того, як команда поїхала на другий збір, він прибув в Бобруйськ. І замість того щоб займатися документами (дозвіл на проживання), виїхати до Мінська для підготовки до операції (провести необхідні процедури), трапилася вищеописана ситуація.

Мені відразу ж зателефонували до Туреччини. Але ми не стали виносити сміття з хати. Тому що це повинно залишатися всередині команди. Однак зараз треба називати речі своїми іменами. Він зганьбив хлопців - в першу чергу тих, які разом з ним працювали і жили. У нас в команді такого не було і не буде. Ми нікому не дозволимо.

Скажу так: нажерся, як свиня, і влаштував дебош в готелі. Я сказав: "Залишся в Бобруйську і дочекайся нас. Ми приїдемо, разом сядемо і приймемо рішення про те, що робити далі", - сказав представник "Белшини" Сергій Новиков

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор