ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Білорусі кричалку "про москалів" визнали екстремістською

Кричалка "Хто не скаче - той москаль", яка звучала під час матчу Білорусь - Сан-Марино, визнана екстремістською і заборонена до цитування

Depo.
11 жовтня 2018 15:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sb.by.

Таку заяву в колонці для СБ зробив головний редактор журналу "Спецназ" Андрій Дементьєвський.

"Ще в квітні 2015 року Республіканською експертною комісією за оцінкою інформаційної продукції на предмет наявності (відсутності) в ній ознак прояви екстремізму був вивчений текст тієї самої русофобської кричалки, що прозвучала зовсім недавно на секторі В-12. Тільки розглядалися тоді аналогічні скандування на одному з мітингів опозиції.

З ініціативи ГУБОПіК МВС, взявши за основу свого рішення попередній висновок Республіканської експертної комісії, суд Центрального району м. Мінська ухвалив розширити межі адміністративних санкцій за статтею 17.11 КоАП за образливі кричалки, на зразок тієї, що з танцями прозвучала під час матчу Білорусь - Сан-Марино.

Покарання у вигляді штрафів або адміністративних арештів підуть при будь-якому цитуванні цього тексту. Простіше кажучи, любиш горлопанити всяку нісенітницю - будь готовий заплатити за задоволення і суши сухарі", - йдеться в тексті.

Нагадаємо, росіян розлютила кричалка "Хто не скаче, той москаль" від білоруських фанатів.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор