В Англії "розгорівся" скандал через курйозний гол після травми голкіпера

Скандальний епізод стався під час матчу 46-го туру англійської Ліги 1 (третього дивізіону) "Плімут Арглайл" - "Сканторп Юнайтед"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sport-express.ru.

За рахунку 2:1 на користь господарів травму отримав голкіпер Метт Мейсі. Він дав зрозуміти, що травмувався і викинув м'яч за бокову лінію. Після цього нападник гостей Джош Морріс не дав м'ячу покинути поле і відправив його у ворота. Це сталося на 60-й хвилині. Після цього гравці "Плімута" висловлювали невдоволення діями гостей.

У підсумку господарі все ж вирвали перемогу - на 70-й хвилині Грем Кейрі зробив рахунок 3:2. Гол же суперників "Плімут" назвав найбільш неспортивним в історії стадіону.

Огляд матчу, включаючи відео скандального епізоду (починаючи з 1.02), опублікував канал "Сканторпа" на Youtube.