Улюбленець львівських футбольних фанатів Йовічевіч розповів про варіант із поверненням у "Карпати"

Колишній головний тренер "Карпат" Ігор Йовічевіч, який зараз працює у Хорватії, зберігає тісні зв'язки з Україною

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Футбол24.

– У Львові ви мали приємну зустріч із фанатами "Карпат"…

– З першого дня у "Карпатах" між мною і фанатами виник міцний зв'язок. Та любов – завжди в моєму серці, незалежно від того, де я працюю і де працюватиму. Можливо, у "Карпати" не повернуся вже ніколи. Життя і доля все розставлять на свої місця. У мене є власні цілі – прогресувати з кожним роком. Тренер – це найкомплексніша посада у світі. Адже ти не лише тренуєш, а й мусиш бути психологом, організатором, менеджером.

– Чи вмовляли вас повернутися у "Карпати"?

– Ми всі – дорослі люди. Не потрібно нікого вмовляти. Я, звісно, стежу за "Карпатами", переглядаю їхні матчі, коли є час. Бажаю львівському клубу всього найкращого. Вони завжди будуть у моїх думках. Футбольне життя таке, що, незважаючи на те – працюєте ви разом чи окремо, має залишатися взаємний респект.

– А що у вас отут – у серці? Чи хотіли б знову очолити "Карпати"?

– Я – професіонал. Дуже уважно обираю собі майбутній шлях. Має бути проекція, стабільність клубу, вдосталь кваліфікованих працівників, а також вболівальників, які люблять свою команду і йдуть на стадіон. Іноді результат може бути й негативним, але головне – щоб не було байдужості. Футбол – це емоції.

– То хотіли б чи ні?

– Я – професіонал, кажу ще раз. Не знаю, коли це станеться і чи станеться взагалі. Але якщо надійде серйозна пропозиція – однозначно буду її розглядати.

Читайте також: Чому новий менеджмент "Карпат" потопить клуб у "трансферному болоті"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Карпати