Український тренер розповів, як в "глибинці" знайшов володаря "Золотого м'яча"

Екс-форвард "Динамо", відомий тренер Анатолій Бишовець поділився думками про півзахисника "Реалу" Луку Модріча, який став володарем "Золотого м'яча" - 2018

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на matchday.ua.

Лука Модріч заслужив "Золотий м'яч".

"Коли я працював директором шотландського "Хартса" (в 2004-2005 роках), приїхав в Загреб і побачив там молодого Модріча. Він відразу кинувся в очі. Але в Шотландії був забракований, бо не підходив під силовий футбол. Я намагався взяти його в "Локомотив" (Бишовець тренував "залізничників" в 2007 році). Але... його не взяли. Не було єдності в клубі. Хоча підсилення напрошувалося. І перспективи були відмінні. Хоча і так ми обігрували "Зеніт", чотири рази "Спартак".

Чи заслужено Модріч отримав "Золотий м'яч". Думаю, так. Можна по-різному оцінювати його якості як гравця. Звичайно, в порівнянні з Роналду, Мессі він поступається. Але те, як він провів сезон, зокрема чемпіонат світу! Інтелект, розуміння гри, тонкість, вміння впливати на якість гри, на результат - все це ми бачили у виконанні Модріча. За цими якостям Мессі і Роналду на чемпіонаті світу поруч не стояли. Ну, може, Грізманн. Той же Мбаппе. Але в цілому я за Модріча", - сказав Бишовець.

Читайте також: Альтернативна думка про "Золотий м'яч" від сестри скандального Кріштіану Роналду (ФОТО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор