Український футбольний клуб влаштував "перестрілку" з поляками

Луганська "Зоря" сьогодні завершила серію спарингів на першому турецькому зборі – заключним суперником команди Юрія Вернидуба виступив польський "Пяст"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Гра проходила з перевагою українців, з великою кількістю гольових моментів, але в першому таймі голів забито так і не було.

До 60-ої хвилини Юрій Вернидуб не робив замін, а потім змінив всіх польових гравців.

Ще до перерва міг відзначитися декілька разів Будківський, але відмінно зіграв голкіпер поляків. У підсумку рахунок у грі відкрили українці на 68-ій хвилині. В'ячеслав Чечер пробив, голкіпер відбив перед собою, а Сергій Майборода чітко опинився на добиванні і вколотив м'яч у ворота.

Поляки відігралися на 75-ій хвилині, а через хвилину і зовсім вийшли вперед. Втім, останнє слово залишилося за українцями. Богдан Леднєв подав кутовий, а Сергій Майборода на добиванні всадив м'яч під поперечину й оформив дубль – 2:2.