Український футбольний клуб припинить своє існування

Чернівецька "Буковина" в 2019 році може припинити своє існування через відсутність фінансування

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт Арену.

"У нас де-факто відсутній президент. Він є тільки де-юре, але жодної участі в житті клубу не приймає. Останні півтора року ми фінансуємося з обласного та міського бюджетів", - цитує гендиректора клубу Ігор Наболотний FootballHub.

"Ми залежні від міської та обласної рад. У місті відбулася зміна керівництва. Депутати усунули мера від виконання службових обов'язків політичний вакуум. Обов'язки мера тимчасово виконує секретар. І ми поки не розуміємо його ставлення до нашої команди, буде подальша підтримка Буковини з боку влади чи ні, - розповів Наболотний. - У нас просто не буде можливості в подальшому брати участь в змаганнях. У нас немає мецената, який був би готовий вкладати кошти. А без грошей команда не може функціонувати. Якщо міська влада не повернеться до "Буковини" і ми не знайдемо точки дотику, клуб вимушено припинить існування".

Як стверджує Наболотний, чернівчани до зими забезпечені фінансами, але вже зараз шукають вихід з кризової ситуації з огляду на побоювання ліквідації клубу.

У поточному розіграші групи А другої ліги "Буковина" після 14 турів займає передостаннє 11-е місце.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор