Український футболіст відзначився голом в матчі чемпіонату Туреччини

Гол українського півзахисника Сергія Рибалки допоміг "Сівасспору" здобути домашню перемогу в чемпіонаті Туреччини над "Ґьозтепе"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

Українець Сергій Рибалка відіграв весь матч 15-го туру першості Туреччини в складі "Сівасспора". У домашньому поєдинку проти "Ґьозтепе" підопічні Хакана Келеша здобули досить нелегку перемогу - 2:0.

У першому таймі голів глядачі так і не побачили, а наш півзахисник на 29-й хвилині "відзначився" жовтою карткою. Друга половина гри спочатку також не радувала вболівальників результативністю.

Однак, на 59-й хвилині гості залишилися вдесятьох. І вже через хвилину "Сівасспор" отримав право на пенальті. Виконувати його взявся Сергій Рибалка і був точний. А на 80-й хвилині Дуглас закріпив перевагу господарів.

2: 0 - перемога "Сівасспора", який набрав 21 очко і вийшов на дев'яте місце в першості Туреччини.