Український футболіст зізнався в організації "договірняка"

"Профутбол" показав відео, на якому екс-гравець "Інгульця" Ігор Пащенко визнається президенту клубу Олександру Поворознюку в тому, що матч 2015 року зі "Волинню" в Кубку України був договірним

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Профутбол.

- До мене підійшли перед Кубком України з "Волинню", пропонували 5000 доларів за те, що в першому таймі ми пропустимо або заб'ємо, без різниці. Я сказав: "Добре, запитаю у хлопців, погодяться, не погодяться".

Я підійшов до Дениса Боброва, сказав так і так, пропонують, він відмовився. Категорично. Пішов запропонував Олександру Брилю і Дмитру Хорольському. Вони сказали, що подумають, потім погодилися. Я сказав, що там такі умови: якщо не грається, ми будемо винні 5000 доларів, якщо грається - нам винні. Вони погодилися. Не зіграло, треба було віддавати гроші цим людям.

- Хто тобі подзвонив, звідки ти знаєш його?

- Разом грали в Білій Церкві. Його прізвище - Патуло. Сергій Патуло. Я позичив грошей, щоб віддати йому. Потім грали з "Кристалом", і там потрібно було повернути ці гроші - пропустити гол з 30-ї по 45-у, або забити. Але там не вийшло, коефіцієнти впали. Грали чесно, потім зібрав всю команду і пояснив, що з "Волинню" так вчинив.

- Тобто, ти не заперечуєш, що з "Волинню" був договірняк, в якому брали участь 3 людини?

- 3 людини брали участь - Бирь, Хорольський і я, - сказав Пащенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор