Український форвард відзначився дебютним голом в чемпіонаті Данії (ВІДЕО)

Український нападник Артем Довбик забив перший гол в складі данського "Мідтьюлланда", принісши своїй команді перемогу над "Копенгагеном" (3:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт Арена.

Українець почав зустріч на лаві запасних і вийшов на поле на 55-й хвилині за рахунку 1:2.

За одинадцять хвилин до кінця вже при нічийному результаті господарі провели контратаку, в ході якої м'яч відскочив до Довбика, і той з меж штрафного потужним ударом відправив його у ворота.

За "Мідтьюлланд" 20-річний футболіст дебютував на початку березня, з тих пір зігравши 5 матчів (99 хвилин), всі з яких починав на лаві запасних.

Нагадаємо, що колишній гравець "Дніпра" Артем Довбик перебрався в данську команду в останній день зимового трансферного вікна на правах вільного агента.

"Мідтьюлланд" завдяки цій перемозі набрав 66 очок і продовжує ділити перше місце з "Брондбю".