Українські правоохоронці "накочують" третю хвилю на договірні матчі у футболі

Правоохоронні органи найближчим часом розпочнуть третю хвилю боротьби у справі про договірні матчі в українському футболі

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на СпортАрену. Під пильну увагу потраплять 20 українських арбітрів, яких допитають щодо їх можливої участі в договірняках. Очікується, що допити арбітрів відбудуться перед початком їх зимових зборів.

На початку жовтня 11 українських арбітрів відсторонили від футболу через їх участь у договірних матчах. До списку увійшли і двоє суддів УПЛ – Володимир Міланич і Володимир Даньковський.

Наприккінці травня цього року в Україні пройшла перша хвиля обшуків у справі про організацію договірних матчів. Спочатку повідомлялося про підозри в участі договірних матчах щодо 30-ти українських клубів, 5 з яких на той момент представляли УПЛ.

Наприкінці червня правоохоронні органи провели другий етап масштабної спецоперації щодо боротьби з корупцією в українському футболі. В цілому провели понад 30 обшуків у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Сумській, Львівській, Харківській, Миколаївській та Чернігівській областях.

Читайте також: У Будинку футболу в Києві боротимуться з договірними матчами форумом

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #поліція