Українські футболісти зіграли в бойову нічию у європейському чемпіонаті

Дмитро Чигринський з АЕКа і Євген Шахов з ПАОКа зійшлися в очній дуелі своїх команд на афінському стадіоні "Спірос Луїс"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Обидва наші співвітчизники з'явилися в основних складах своїх команд, а ось Євген Хачеріді не потрапив в заявку гостей.

Як і належить протистоянню лідерів, поєдинок вийшов завзятий і жорсткий. Гості повели на 10-фй хвилині після удару Маурісіо. А на 17-фй хвилині жовту картку побачив перед собою Шахов. Ще через 15 хвилин ПАОК залишився вдесятьох. Арбітр показав другий "гірчичник" Лео Жабі.

Незважаючи на чисельну меншість, гості досить довго утримували перевагу. На 64-ій хвилині тренер салонікців замінив Євгена Шахова на Йосіпа Місіча. А через 10 хвилин господарі змогли відігратися. М'яч забив Есек'єль Понсе.

Більшого, щоправда, їм домогтися не вдалося. В результаті нічия – 1:1. ПАОК продовжує лідирувати, проте його відрив від Олімпіакоса скоротився з восьми до шести очок. АЕК – на третій позиції, відстаючи від лідера на 14 пунктів.