Українська футбольна "молодіжка" видала шалений матч із грузинами з 6-ма голами та вилученнями

Молодіжна збірна України U-21 в наполегливому захопливому поєдинку зіграла внічию 3:3 зі своїми грузинськими однолітками

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. У першій половині гри підопічні Олександра Головка виглядали краще від своїх суперників. До перерви це вилилося в перевагу в один м'яч – 2:1. Відзначилися Русин і Леднєв.

Коли ж Янчак на 59-ій хвилині збільшив перевагу нашої команди, здавалося, що справу зроблено. Однак через 10 хвилин автор третього гола підвів своїх партнерів. за грубу гру він отримав пряму червону картку.

Залишившись вдесятьох, синьо-жовті не втримали перевагу. Не допомогло і вилучення Арабідзе під завісу зустрічі. В результаті, бойова нічия – 3:3.

Товариський матч

Україна U-21 – Грузія U-21 – 3:3 (2:1)

Голи: Русин, 7 (пен.), Леднєв, 45+1; Янчак, 59 – Лаквехеліані, 35, 77; Лежава, 85

Україна U-21: Кожухар, Биков, Петрусенко, Луньов (Вантух, 46), Леднєв, Русин (Біленький, 46), Дубинчак, Смирний, Якимець (Вакула, 63), Топалов (Янчак, 46), Лебеденко

Грузія U-21: Гугешашвілі, Капіанідзе, Лохошвілі, Кобаурі, Ардазішвілі, Куція (Дзебніаурі, 58), Сілагадзе (Керелеїшвілі, 71), Арабідзе, Бугрідзе (Лежава, 74), Арвеладзе (Кавтарадзе, 56), Лаквехеліані

Попередження: Вантух – Куція, Арабідзе, Ардазішвілі

Вилучення: Янчак, 70 – Арабідзе, 90+1