Українець Чигринський "привіз" пенальті в свої ворота в матчі чемпіонату Греції

Український захисник Дмитро Чигринський допоміг афінському АЕКу розгромити "Янніну" в гостьовому поєдинку 15-го туру першості Греції

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на zbirna.com.

Наш співвітчизник вийшов в стартовому складі і діяв на позиції центрального захисника, практично весь матч провівши безпомилково. Зустріч пройшла з перевагою гостей, які вже в першому таймі тричі засмутили воротаря "Янніни". Ще один м'яч став результатом автоголу Алексіоси Михаіла.

У другому таймі АЕК атакував не настільки агресивно і втримав переможний рахунок 4:0. Причому саме ледве не єдина помилка Чигринського могла дозволити суперникові відіграти один м'яч. Наш захисник програв позицію і завалив руками гравця "Янніни" у власному штрафному майданчику. Однак Дмитра виручив воротар Вассіліс Баркас, який парирував удар Стефаноса Анастадіадіса.

Цей успіх дозволив команді Чигринського набрати 24 очки і піднятися на четверту позицію в турнірній таблиці. У наступному турі АЕК буде приймати на своєму полі "Астерас" з Триполісу.

Нагадаємо, український футболіст-ветеран сенсаційно став найкращим у Лізі чемпіонів.