Українець Безус не врятував "Гент" в чемпіонаті Бельгії

Український півзахисник Роман Безус провів на полі 60 хвилин в поєдинку "Гента" з "Мускроном", але не допоміг своїй команді здобути хоча б очко

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

Лише один з трьох українців з'явився на полі в складі "Гента" з перших хвилин домашнього поєдинку першості Бельгії проти "Мускрона". Роман Яремчук дискваліфікований за перебір карток, Ігор Пластун залишився в запасі і тільки Роман Безус потрапив в основу.

Перший тайм склався для господарів невдало. Вони пропустили гол "у роздягальню" на 45-й хвилині. Не кращим був і початок другої половини гри. Вже на 51-й хвилині вони програвали в два м'ячі. На 51-й хвилині на Безусі отримав жовту картку Сідней Фріду і буквально відразу ж Роман змарнував шанс відквитати один м'яч. На 60-й хвилині вони отримали право на пенальті, який точно пробив Ділан броні. Відразу ж після цього тренер посадив на лавку Романа Безуса.

Однак більшого підопічні Йессо Торупа добитися не змогли. Після трьох матчів без програшів, "Гент" зазнав домашньої поразки - 1:2.