В чому секрет перемоги збірної України над Японією

В бельгійському Льєжі завершився товариський поєдинок між збірними України та Японії (2:1)

Любомир Чотирбок

Depo.Сектор по гарячих слідах аналізує поєдинок.

Біда зі стандартами. Гол від японців для команда Андрія Шевченка став третім поспіль пропущеним голом після розіграшу стандартів. Раніше "синьо-жовті" пропускали в товариському матчі з Словаччиною, у спарингу з Саудівською Аравією і ось тепер з командою Японії. Важливо, що сам тренер Андрій Шевченко наголошував, що необхідно нарешті знайти рецепт проти цієї хвороби. Не вдалося.

Форвард-невидимка. Як і прогнозувалося, Андрій Шевченко дав шанс себе проявити обом нападникам, яких викликали на весняний збір. І якщо Артем Кравець зміг відзначитися в поєдинку з Саудівською Аравією (1:1), то Артем Бєсєдін пішов з поля без голу. І якщо чесно, то обидвоє футболісти не вразили. Поодинокі спалахи активності не дозволили виокремитися на фоні середняків світового футболу. Але оскільки Кравець забив таки гол, то в офіційних поєдинках, мабуть, варто віддати перевагу йому. На фоні беззубої атаки ефектно виглядав гол захисника Ярослава Ракицького.

Кращі серед рівних. Напевно, варто відзначити заміни Андрія Шевченка. Так, у матчі з Саудівською Аравією Артем Бєсєдін дивом не забив гол і не подарував команді перемогу на останніх секундах. Однак, в сьогоднішньому матчі джокер спрацював. Олександр Караваєв вийшов на поле на 62 хвилині, а вже через сім хвилин вивів "синьо-жовтих" вперед в рахунку. Важливо відзначити, що на той час практично була рівною статистикою команд. Володіння м'ячем - 52% в українців проти 48% у японців; 3-3 по ударах (1-1 у ствір). За рівної гри Шевченко зробив заміни і не прогадав.