Україна U-21 не змогла переграти Сербію

Україна U-21 в товариському матчі зіграла внічию з Сербією (1:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sportarena.com.

Рахунок в поєдинку був відкритий сербами на 17-й хвилині гра, але ближче до перерви українській збірній вдалося зрівняти рахунок завдяки голу нападника "Дніпра" Артема Довбика.

Останні 10 хвилин цього спарингу Сербія грала в меншості, проте підопічним Олександра Головка не вдалося дотиснути суперника.

Сербія U-21 - Україна U-21 - 1:1

Голи: Лутовац 17 - Артем Довбик 42

Україна: Канівці - Лобай, Зотько, Осман, Вачіберадзе, Зубков (Кочергін, 88), Швед (Борячук, 58), Тимчик, Довбик (Дудик, 56), Вакулко, Лучкевич (Третьяков, 46)

Напередодні українська команда в рамках тренувального збору зіграла внічию в товариському матчі проти Туреччини (1:1).

Нагадаємо, збірна України U-21 у відбірковому циклі на Євро-2019 зіграє в групі 4 разом з командами Англії, Голландії, Шотландії, Латвії та Андорри.