Україна підтримає заявку США, Канади і Мексики на голосуванні за господарів ЧС-2026, - ЗМІ

МЗС України підтримає заявку трьох північноамериканських країн (США, Канади і Мексики) на майбутніх виборах господарів чемпіонату світу з футболу-2026

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Єдиним суперником об'єднаної заявки американських країн є Марокко, але за цей варіант українська сторона не голосуватиме. Це випливає з ряду факторів.

По-перше, голосувати за господарів чемпіонату світу буде представник МЗС України Руслан Німчинський (тимчасовий повірений у справах України на Росії), а не представники ФФУ. Так сталося через те, що федерація футболу бойкотує конгрес ФІФА на Росії.

По-друге, Марокко не проголосував "за" резолюцію Генеральної Асамблеї ООН щодо територіальної цілісності України в 2014 році. На тому голосуванні представник Марокко був відустній.

По-третє, Україна є союзником США, а Президент США Дональд Трамп звертався до союзників за підтримкою на цьому голосуванні.

Конгрес ФІФА визначить господарів чемпіонату світу сьогодні, 13 червня, в Москві. Голосовати будуть 206 країн-членів ФІФА. Голосування буде відкрите, а не анонімне. Для перемоги необхідно набрати більшість голосів - 104 і більше.

Читайте також: Чи подарують погрози Трампа чемпіонат світу 2026 року Північній Америці

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор