Український захисник Соболь допоміг "Брюгге" перемогти в матчі чемпіонату Бельгії

30 листопада пройшов матч 17-го туру чемпіонату Бельгії

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Спорт.ЮА".

"Брюгге" на своєму стадіоні обіграв "Мускрон" з рахунком 1:0. Єдиний гол забив Ханс Ванаку на 18-й хвилині. Він же не реалізував пенальті на 44-й хвилині.

Захисник збірної України Едуард Соболь провів у складі господарів повний поєдинок і допоміг своєму клубу здобути важливу перемогу.

"Брюгге" очолює турнірну таблицю національної ліги з 39 очками, випереджаючи найближчих конкурентів на 8 балів. Едуард Соболь провів за сезон у всіх турнірах 19 матчів (13 у чемпіонаті, 1 в кубку, 5 в Лізі чемпіонів), в яких віддав одну гольову передачу.