Український клуб несподівано відкликав голос за єдиний телепул УПЛ під ТК "Футбол"

Президент "Десни" Володимир Левін відкликав голос за єдиний телепул УПЛ під каналом "Футбол" до надання фінансових документів і врегулювання політичних питань

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на сторінку у Фейсбук "Десни".

"Десна" останній рік комфортно працювала з телеканалом "Футбол", ми і далі зацікавлені у співпраці. Вчора на загальних зборах клубів УПЛ я як президент "Десни" підтримав проект по реалізації телеправ, тим самим створивши прецедент дискомфорту для уболівальників через можливе різке зростання вартості перегляду матчів.

Також створив прецедент зменшення прав команд, порушивши правила регламенту УЄФА, втрутившись в можливий фінансовий результат кожної з команд через поняття вартості гудвілу і прав інтелектуальної власності.

Це може негативно позначитися на всіх клубах УПЛ, оскільки фінансові показники і розрахунки на засіданні не представлені. А договір може нести в собі умови зниження, що негативно позначиться на фінансуванні клубів.

При цьому ми побачили гоніння на флагмана українського футболу. Відмова від участі провідних українських клубів в єврокубках може завдати більшої шкоди збиток, ніж введення єдиного телепулу.

Існує проблема недостатньої підготовки документів та інформування з питання реалізації медіаправ. Тому до врегулювання політичних питань, які можуть завдати шкоди українському футболу, і надання всіх фінансових документів з питання введення єдиного телепулу я відкликаю свій голос з даного питання.

Спорт - не платформа для політичних і економічних конфліктів", - сказав Левін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор