Український клуб феєрично розгромив суперника в матчі Ліги чемпіонів

У матчі 1/16-ої фіналу Ліги чемпіонів з футзалу херсонський "Продексім" розібрався з македонським "Шкупі" (5:1)

Український клуб феєрично розгромив супе…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Поєдинок розпочався з двох голів на старті Зварича і Білоцерківця.

Протягом усього першого тайму номінальні гості грали другим номером, що не принесло їм жодних дивідендів.

Після перерви ж гості розпочали трохи просуватися вперед, що одного разу змусило помилитися Клаудінью, який оформив автогол. Білоцерківець довго чекати не став і протягом хвилини повернув гандикап в 2 голи. Ще 2 м'ячі забили Клаудінью і Даніел Роса.