Український футболіст Зубков допоміг "Ференцварошу" здолати прямого конкурента в Угорщині

Український півзахисник Олександр Зубков перебував за крок від того, щоби відзначитися голом у чемпіонаті Угорщини

Український футболіст Зубков допоміг "Фе…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Будапештський "Ференцварош" у домашньому поєдинку 23-го туру чемпіонату Угорщини приймав "Кішварду".

Півзахисник збірної України Олександр Зубков розпочав матч на лавці запасних і вийшов на поле на 60-ій хвилині.

Рахунок на той час був 1:1. На 78-ій хвилині Зубков був близький до того, щоб вивести "фраді" вперед, проте його чудовий удар парирував голкіпер гостей.

І все ж господарі вирвали перемогу. На першій компенсованій хвилині Нгуен забив вирішальний м'яч – 2:1.

"Ференцварош" набрав 46 очок і лідирує в чемпіонаті Угорщини.