Український футболіст зганьбився з "Леганесом" в матчі з "Жироною" в чемпіонаті Іспанії

Невдала гра українського оборонця Василя Кравця стала однією з основних причин поразки "Леґанеса" у домашньому матчі проти "Жирони" в 28-му турі іспанської Ла Ліги

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Главком.

На 13-й хвилині Василь не встиг за Порту після того, як той отримав розрізний пас від Борхи Ґарсії, вийшов на побачення з Іваном Куельяром і влучно пробив у кут - 0:1.

На 22-й хвилині Кравець взагалі загубив свого візаві по флангу і дав тому після передачі Валері Фернандеса розстріляти ворота "Леґанеса" без перешкод - 0:2.

У компенсований час першого тайму Василь Кравець ще й отримав попередження.

Зауважимо, що український воротар "Леґанеса" Андрій Лунін, не дивлячись на вдалу гру в минулому турі проти "Атлетіко", після відбуття дискваліфікації Куельяром знову залишився у резерві.

Завдяки цій перемозі "Жирона" обійшла "Леґанес" у турнірній таблиці. У команд зараз 34 і 33 очка відповідно і вони посідають 12-те і 14-те місця відповідно.