Український футболіст забив ще один гол у чемпіонаті Угорщини

Український хавбек Артем Фаворов відзначився забитим м'ячем за "Залаегерсег" в матчі 22-го туру чемпіонату Угорщини проти "Уйпешта"

Український футболіст забив ще один гол…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Footboom. Артем Фаворов вийшов у стартовому складі своєї команди і на 34-ій хвилині реалізував пенальті, відкривши рахунок в поєдинку.

Після цього, на 61-ій і 79-ій хвилинах "Залаегерсег" збільшив свою перевагу – 3:0.

Нагадаємо, що Артем Фаворов цього сезону зіграв за "Залаегерсег" у 18-ти матчах і забив п'ять м'ячів.

Після 22-ох турів чемпіонату Угорщини команда Фаворова має в активі 25 балів і займає восьме місце в турнірній таблиці.