Український футболіст забив переможний гол у чемпіонаті Бельгії

"Гент", за який грає українець Роман Безус, приймав "Зюльте-Варегем" у матчі 30-го туру чемпіонату Бельгії

Любомир Чотирбок

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Український півзахисник господарів Роман Безус залишився на лаві для запасних, однак на 76-ій хвилині все ж з'явився на полі.

Варто відзначити, що саме вихід нашого співвітчизника став ключовим у цьому поєдинку – на 94-ій хвилині зустрічі Безус став автором забитого м'яча.

Таким чином гол Романа виявився для "Гента" переможним – у підсумку 2:1 на користь "буйволів".

Зараз команда Безуса посідає 5-те місце в чемпіонаті Бельгії, маючи в своєму активі 52 очки.

Читайте та дивіться також: "Молюсь і плачу": Український футболіст зворушливо прокоментував події в Україні