Український футболіст забив дебютний гол в європейському чемпіонаті

Український захисник Андрій Нестеров забив дебютний м'яч за "Мезекевешд" в матчі 17-го туру чемпіонату Угорщини з "Кишвардою" (1:0)

Український футболіст забив дебютний гол…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Footboom. Нестеров вийшов у стартовому складі "Мезекевешда" і зумів засмутити голкіпера "Кишварди" вже на 18-ій хвилині. Цей гол виявився переможним.

Це дев'ята гра для Андрія Нестерова за "Мезекевешд" цього сезону (всі в стартовому складі, 764 ігрові хвилини). Крім забитого м'яча Нестеров має на рахунку також одну жовту картку. Команда Нестерова займає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Угорщини.