Український футболіст забитим голом приблизив свій клуб до чемпіонства в Греції

Український півзахисник Євген Шахов забив м'яч у поєдинку першості Греції між ПАОКом і "Ламією"

Український футболіст забитим голом приб…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Українець Євген Шахов разом із ПАОКом продовжують боротьбу за чемпіонство Греції. У домашньому матчі команда з Салонік приймала "Ламію".

Шахов вийшов на поле в стартовому складі і відіграв весь матч. Більше того, на 78-ій хвилині за рахунку 1:0 на користь господарів, український хавбек відзначився забитим м'ячем. Він став для Євгена другим цього сезону. Ще через п'ять хвилин у ворота гостей забили втретє.

У підсумку, 3: 0 - перемога ПАОКа, який за три тури до закінчення чемпіонату випереджає "Олімпіакос" на 10 очок. Однак у "біло-червоних" одна гра в запасі.